Pro milovníky přírody skýtají Západní Čechy  nepřeberné množství sportovního využití vůbec. Mezi nejrozšířenější patří cyklistické stezky skrz celou příhraniční oblast, in-line dráha přímo v obci či pěší turistika v okolních lesích.

Pokud se projdete Krásnou, určitě narazíte na koně - pokud se právě nebudou pást na přilehlé louce před restaurací. Po předchozí domluvě je možné zorganizovat i projížďky na koních. V obci jsou celkem 2dětská hřiště, jedno přímo u penzionu, druhé od penzionu vzdálené cca 7min. Na podzim 2014 bylo v obci vybudováno krásné, volně přístupné lanové centrum, vzdálenost od penzionu cca 300m. V obci je nadále vybudována již zmíněná in-line dráha.

Pokud chcete vidět nejzápadnější bod České Republiky, je toto místo vzdáleno západně 5min autem + cca 20min pěšky a dovede vás k němu hraniční Újezdský potok.

Protože je Ašsko celé obklopeno lesy, zhruba od července je hojně navštěvované milovníky borůvek a hub. V zimním období lze vyžít lyžařské středisko v Aši (vzdálené cca 8min autem),  nebo v Německu, např. Schöneck, nebo využít některou z upravených běžeckých stop přímo v obci. Pro příznivce plavání lze využít bazén v Aši, či skvělé atrakce ve 20min vzdáleném Aquaparku, ve Františkových Lázních.